wtorek, 16 sierpnia, 2022
Strona głównaMotywyDarmoweSzablon administratora - Azia Admin - Free

Szablon administratora – Azia Admin – Free

Stwórz swoją witrynę z dużą liczbą komponentów interfejsu użytkownika i przykładowych stron dostępnych w Azia.

-

- Reklama -

Darmowa wersja popularnego szablonu Bootstrap 4 Admin Azia. Stwórz swoją witrynę z dużą liczbą komponentów interfejsu użytkownika i przykładowych stron dostępnych w Azia. Azia Admin jest wydany na licencji MIT. Azia Admin to darmowy szablon administratora opracowany z BootstrapDash.

Meta:

Oficjalna strona: Wejdź na stronę internetową

Repozytorium: GitHub Azia-Admin-Bootstrap-Template

Rozmiar repozytorium: 20 070 MB

NPM: Brak

Licencja: MIT

Pobierz: X-plugin Azia-Admin-Bootstrap-Template

– Reklama –

Trochę więcej o szablonie:

Szablon ma kolorowy, atrakcyjny, a jednocześnie prosty i elegancki wygląd. Szablon jest dobrze wykonany, a wszystkie elementy są starannie i starannie zaprojektowane i rozmieszczone w szablonie.

Azia Admin jest wyposażony we wszystkie funkcje, które pasują do Twoich potrzeb, ale nie są przepełnione komponentami, których nawet byś nie używał. Świetnie nadaje się do budowy paneli administracyjnych, systemów e-commerce, systemów zarządzania projektami, CMS czy CRM.

Chociaż szablon ma wygląd jak żaden inny, można go łatwo dostosować do własnych wymagań. Azia Admin zawiera przejrzysty i dobrze skomentowany kod, który ułatwia pracę z szablonem. Dzięki temu jest to idealny wybór do szybkiego rozpoczęcia projektu.

Azia Admin został zaprojektowany do bezproblemowej pracy ze wszystkimi najnowszymi i nowoczesnymi przeglądarkami internetowymi.

– Reklama –
– Reklama –
- Reklama -
- Reklama -

Zostaw swój komentarz na ten temat:

- Reklama -

MUSISZ TO PRZECZYTAĆ

- Reklama -
- Reklama -