wtorek, 16 sierpnia, 2022
Strona głównaMotywyDarmoweSzablon administratora Corona Admin - Free

Szablon administratora Corona Admin – Free

Szablon administratora Corona Admin ma piękną typografię, wyrazisty design i starannie zaprojektowane pulpity nawigacyjne.

-

- Reklama -

Szablon administratora Corona Admin ma piękną typografię, wyrazisty design i starannie zaprojektowane pulpity nawigacyjne. Zawiera ogromny wybór podstawowych elementów interfejsu użytkownika wraz z aplikacjami, formularzami, wykresami, tabelami i nie tylko. Sprawdź Corona Admin, to szablon Bootstrap 5 za darmo.

Meta:

Oficjalna strona: Wejdź na stronę internetową

Repozytorium: GitHub corona-free-dark-bootstrap-admin-template

Rozmiar repozytorium: 62 788 MB

NPM: Brak

Licencja: MIT

Pobierz: X-plugin corona-free-dark-bootstrap-admin-template

– Reklama –

Trochę więcej o szablonie:

Corona Admin to darmowy, responsywny szablon administratora zbudowany przy użyciu Bootstrap 5. Szablon ma kolorowy, atrakcyjny, a jednocześnie prosty i elegancki wygląd. Szablon jest dobrze wykonany, a wszystkie elementy są starannie i starannie zaprojektowane i rozmieszczone w szablonie.

Corona Admin jest wyposażony we wszystkie funkcje, które pasują do Twoich potrzeb, ale nie jest ciasno wypełniony komponentami, których nawet byś nie używał. Świetnie nadaje się do budowy paneli administracyjnych, systemów e-commerce, systemów zarządzania projektami, CMS czy CRM.

Chociaż szablon ma wygląd jak żaden inny, można go łatwo dostosować do własnych wymagań. Corona Admin zawiera przejrzysty i dobrze skomentowany kod, który ułatwia pracę z szablonem. Dzięki temu jest to idealny wybór do szybkiego rozpoczęcia projektu.

– Reklama –
– Reklama –
– Reklama –
- Reklama -
- Reklama -

Zostaw swój komentarz na ten temat:

- Reklama -

MUSISZ TO PRZECZYTAĆ

- Reklama -
- Reklama -